Deadpool powróci w świątecznym nastroju?

    Od jakiegoś czasu krąży w sieci informacja o nowej wersji Deadpoola, która ma zadebiutować pod koniec roku. Do tej pory mówiło się, że będzie to okrojona na potrzeby kategorii wiekowej PG-13 wersja części drugiej. Nowe przecieki każą jednak sądzić, że może chodzić o zupełnie nowy projekt.

    Deadpool to bohater, którego przygody jednoznacznie kojarzą nam się z wysoką kategorią wiekową. Pełne czarnego humoru i brutalnych scen filmy pokazały, że jest na rynku zapotrzebowanie na tego rodzaju produkcje, a sam pyskaty najemnik bardzo szybko zyskał spore grono fanów. Całkiem niedawno pojawiła się informacja, że w grudniu tego roku na ekrany kin wejdzie tajemniczy film poświęcony temu bohaterowi. Obstawiano, że będzie to kolejna wersja części drugiej, która na chwilę obecną poza standardową, kinową odsłoną doczekała się jeszcze edycji "Super Duper Cut". Tym razem twórcy mieliby jednak pozbawić film elementów, które podnoszą kategorię wiekową do R i sprawdzić czy taki zabieg wyjdzie mu na dobre, Lizo Mzimba, dziennikarz BBC podzielił się jednak informacją o potencjalnym tytule, a ten z kolei raczej pasuje do zupełnie nowej produkcji.

    "The Deadpool Before Christmas", tak podobno ma być zatytułowany kolejny film, który ukaże się w grudniu. Tytuł każe nam raczej sądzić, że otrzymamy świąteczne wydanie przygód naszego (anty)bohatera, a tym samym poznamy nową historię. Dodatkową sugestią może być zdjęcie, które parę dni temu trafiło do sieci. Widzimy na nim Deadpoola czytającego bajkę postaci, w którą wciela się Fred Savage.

    Oczywiście Fox nie potwierdził, ani nie zaprzeczył jakoby taki tytuł faktycznie miał być nadany produkcji. Już wkrótce jednak powinniśmy poznać pierwsze konkrety związane z nową odsłoną. Do grudnia pozostało już niewiele czasu,

    Zupełnie nowy film czy część druga w kategorii wiekowej PG-13. A może coś zupełnie innego? Macie jakieś pomysły? Podzielcie się nimi w komentarzu.