Deadpool w kinach IMAX – ruszyła przedsprzedaż biletów


12 lutego to data, na którą czekają nie tylko miłośnicy przygód bohaterów uniwersum Marvela, ale również fani rozrywkowego kina w najlepszym wydaniu. Właśnie wtedy, na największych kinowych ekranach IMAX będzie można zobaczyć film Deadpool, czyli opowieść o najbardziej zwariowanym ze wszystkich komiksowych bohaterów. Bilety są już dostępne przedsprzedaży.

Deadpool to zdecydowanie jedna z najbardziej oryginalnych postaci uniwersum Marvela. Główny bohater Wade Wilson jest byłym żołnierzem sił specjalnych, który zostaje poddany szalonemu i nielegalnemu eksperymentowi. W jego wyniku, Wilson dostaje moc samouzdrawiania, co sprawia, że odtąd nazywany jest Deadpool. Niestety eksperyment sprawił, że światło dzienne ujrzało alter ego głównego bohatera, co w połączeniu z dość oryginalnym poczuciem humoru, daje mieszankę wybuchową. Od teraz, głównym celem Deadpoola staje się wymierzenie sprawiedliwości człowiekowi, który niemal zniszczył jego życie.

Magia kina IMAX
Najnowszy film z uniwersum Marvela, to świetny pomysł na alternatywne spędzenie tegorocznych Walentynek. Miłość, jaką Deadpool, grany przez Ryana Reynoldsa, obdarza zabijanie, jest porównywalna do największych romansów w historii kina. Szalone akrobacje, pościgi i niezwykle efektowne strzelaniny zachwycą oko każdego widza. Ogrom wydarzeń wzmocni krystalicznie czysty obraz i laserowo kalibrowany dźwięk, które przeniosą widza w sam środek wydarzeń. Dzięki ogromnemu ekranowi kinoman zostanie niemal wchłonięty do zwariowanego świata Deadpoola. Jak niemal w każdej produkcji, opartej na historiach Marvela, warto obejrzeć napisy końcowe, bo po ich zakończeniu czeka dodatkowa scena.

Bilety na najbardziej zwariowaną produkcję 2016 roku są już dostępne w przedsprzedaży. Premiera filmu Deadpool już 12 lutego we wszystkich kinach IMAX (Warszawa, Kraków, Łódź, Katowice, Poznań), wszystkich kinach sieci Cinema City oraz salach ŠKODA 4DX™ (Warszawa, Kraków, Lublin).

Szczegółowy repertuar oraz możliwość zakupienia biletów na stronie www.cinema-city.pl/imax oraz w aplikacji mobilnej Cinema City, dostępnej na iOS i Android.