Do sieci wyciekły nowe grafiki koncepcyjne z "Avengers 4" i "Kapitan Marvel"

Nowe grafiki koncepcyjne związane z czwartą częścią Avengers pojawiły się właśnie w sieci. Materiały pozwalają nam przyjrzeć się nieco bliżej postaci Kapitan Marvel. Czy jednak możemy mieć pewność, że mamy do czynienia z autentycznymi materiałami?

Nowe materiały prezentują nam bohaterów, których ujrzymy na ekranie w nadchodzącym widowisku. Warto zwrócić uwagę na to, że Hulk także tutaj ma na sobie dziwny uniform, który już wcześniej mieliśmy okazję ujrzeć w innym materiale (powyżej). War Machine także posiada zmodyfikowaną zbroję. Dalej widzimy także Kapitana Amerykę ponownie bez brody i kilku innych bohaterów.

Warto w tym miejscu odnotować, że zaprezentowany wizerunek Steve'a Rogersa wywołał ogromną falę oburzenia wśród fanów, którzy zdążyli już się przyzwyczaić do jego brody. Nie da się ukryć, że Kapitan przeszedł w "Infinity War" konkretną metamorfozę, którą widzowie ocenili bardzo pozytywnie. Być może jednak w "Avengers 4" bohater dalej będzie nosił zarost, a zaprezentowana grafika odnosić się będzie tylko do małego fragmentu filmu. Jak będzie naprawdę? Przekonamy się zapewne dopiero w kwietniu 2019 roku.

Zastanawiać może grafika prezentująca Thanosa trzymającego u swego boku coś dziwnego. Czyżby był to wspominany już w innych plotkach Miecz Nieskończoności?

Kolejne grafiki pozwalają nam się nieco lepiej przyjrzeć postaci Carol Danvers, która zadebiutuje na ekranie krótko przed czwartą częścią Avengers. Towarzyszy jej młodsza wersja Nicka Fury'ego.

Niestety nie możemy być w stu procentach pewni, że mamy do czynienia z autentycznym wyciekiem. Marvel niczego nie potwierdza.

Co sądzicie o nowych materiałach? Dajcie nam znać w komentarzu.