Doug Cockle chciałby gry o przygodach Ciri

Czy Ciri byłaby odpowiednią kandydatką na bohaterkę nowej gry rozgrywającej się w wiedźmińskim świecie? Doug Cockle uważa, że jak najbardziej!

Od premiery trzeciej części Wiedźmina minęły już trzy lata. Produkcja dalej jednak cieszy się sporym zainteresowaniem graczy. Dwa dodatki fabularne pomogły jej przetrwać próbę czasu, jednak fani po cichu liczą na kolejną, pełnoprawną odsłonę. Wśród nich jest Doug Cockle, który użyczył swojego głosu Geraltowi w angielskiej wersji językowej Dzikiego Gonu. Aktor chciałby jednak, aby w przypadku ewentualnej kontynuacji ktoś inny grał pierwsze skrzypce.

Cockle udzielił ostatnio wywiadu redaktorom GameReactora. Głównym tematem rozmów był jego udział w nowej produkcji przeznaczonej dla konsoli Nintendo Switch, czyli "Victor Vran: Overkill Edition" (gra zadebiutowała w zeszłym roku na innych platformach). W pewnym momencie prowadzący wywiad postanowił zapytać o coś innego, a konkretniej użyczenie głosu postaci Geralta i to czy jeszcze powróci kiedyś do tej roli. Aktor przyznał, że nic mu o tym nie wiadomo, jednak gdyby tak miało być to chciałby, aby nowa gra została poświęcona Ciri.

Masz na myśli Wiedźmina 4. Nie wiem, niemniej wydaje mi się, że gra powstanie. To oczywiście tylko moje prywatne zdanie, a CD Projekt wie najlepiej jakie ma plany, ja nie mam o nich zielonego pojęcia. Gdybym jednak zarządzał w CD Projekcie to stworzyłbym Wiedźmina 4 skupiającego się na postaci Ciri. W Dzikim Gonie mieliśmy informację, że może ona odwiedzać różne światy. Wydaje mi się, że stworzenie Wiedźmina 4 wokół tego tematu byłoby czymś naprawdę świetnym.

Kto wie, być może po premierze "Cyberpunka 2077" otrzymamy informacje, że studio faktycznie planuje powrót do wiedźmińskiego świata. Twórcy nigdy nie zaznaczyli, że część trzecia całkowicie kończy ich przygodę ze światem Andrzeja Sapkowskiego. Stwierdzili jedynie, że to zamknięcie pewnego etapu, a cóż mogłoby być lepszego dla nowego startu, niż ukazanie nowych wydarzeń z perspektywy Ciri?

Chcielibyście takiej zmiany czy wolicie jednak, jak Geralt gra pierwsze skrzypce? Dajcie nam znać w komentarzu.