Dziki zachód na propsie - "Read Dead Redemtion 2"

Społeczność graczy czekała bardzo długo na kolejną grę od Rockstar Studios - pięć długich lat minęło od premiery GTA 5. Tym razem jednak otrzymaliśmy produkcję osadzoną w zdecydowanie innym klimacie, jednak z pewnością nie mniej wyczekiwaną!

Rockstar, aby zaostrzyć apetyt i przygotować nas na nową przygodę, na długo przed premierą wydał kilka treaserów, zapowiedzi i zwiastunów, a także kilka materiałów bardziej dogłębnie prezentujących postacie i nową mechanikę gry.

Różnorodność unikalnych środowisk oferowanych przez Amerykę tamtych czasów, od lasów po otwarte równiny, prezentuje się naprawdę pięknie. Wystarczy tylko spojrzeć na te cienie, powoli rozpraszającą się parę i dym podążający za pociągiem. To prawdziwa wizualna uczta dla oczu.

Czy "Red Dead Redemption 2" odniesie podobny sukces jak jego poprzedniczka? Tego na razie nie wiemy, ale możemy śmiało stwierdzić, że jest to produkcja, której nie można przegapić.

Polskim wydawcą gry jest Cenega S.A., możemy zatem liczyć świetną polską wersję językową.

Teraz tylko wziąć pada i witaj dziki zachodzie !

Rockstar zakończył tworzenie kontynuacji jednej z najbardziej udanych gier, jakie kiedykolwiek powstały, a gracze na całym świecie spodziewają się już, że "Red Dead Redemption 2" otrzyma tytuł gry roku. Jest wiele powodów by tak myśleć.

Rozległy, żywy i otwarty świat dostępny do zbadania dzięki angażującym, dobrze napisanym narracyjnie misjom fabularnym, mnóstwo zadań pobocznych i rozrywka ukazana w rewelacyjne oprawie graficznej to atuty z których znany jest Rockstar.

Gra ukazała się na konsolach PS4 i Xbox One 26 października. Chwilowo nie ma oficjalnych planów związanych z wydaniem jej w wersji na PC. Pewne przecieki mogą jednak sugerować, że taki krok nastąpi. Wystarczy choćby wspomnieć o sukcesie, jaki osiągnęła komputerowa wersja GTA 5. Trudno sobie wyobrazić, że RDR2 miałoby nie pójść w tym samym kierunku.