Evangeline Lilly o potencjalnej części trzeciej Ant-Mana

Choć w kinach dopiero debiutuje druga część Ant-Mana, to fani już zastanawiają się czy produkcja doczeka się kontynuacji. Evangeline Lilly postanowiła wypowiedzieć się w kwestii potencjalnej części trzeciej.

Aktorka udzieliła niedawno wywiadu dla The Hollywood Reporter. Mówiła o swojej roli w produkcji, a także kilku tematach związanych z realizacją filmu. W pewnym momencie padło pytanie o to, czy ma nadzieję na część trzecią. Aktorka odparła, że tak jak za pierwszym razem,wszystko zależy od fanów. Jeżeli ci pójdą do kin, a film okaże się w ich odczuciu produkcją wartą docenienia, to kolejne widowisko powstanie.

Fani postaci Ant-Mana i Wasp powinni zatem się zmobilizować i pokazać, że kontynuacja może nie tylko powtórzyć kasowy sukces części pierwszej, ale i mocno go przebić. Pierwszy film zarobił w weekend otwarcia 57 milionów dolarów, a warto pamiętać, że pojawił się w kinach krótko po "Avengers: Czas Ultrona" (191 milionów w weekend otwarcia) i raczej spodziewano się słabszego wyniku. Całkowity zysk produkcji na świecie to ponad 500 milionów dolarów.

Suma nie wydaje się duża, jednak dała zielone światło dla kontynuacji. Tym razem jednak wynik musi być większy. Marvel, zachęcony sukcesem "Czarnej Pantery" (ponad 1,3 miliarda dolarów), z pewnością ma obecnie większe wymagania w stosunku do solowych filmów konkretnych bohaterów.

Peyton Reed, reżyser obu produkcji, także byłby zadowolony, gdyby mógł raz jeszcze skupić się na swoich bohaterach. Już kilka razy podkreślał, że ma pomysły na fabułę i chętnie rozwinąłby je w kolejnym filmie.

Jak myślicie, "Ant-Man i Osa" mają szansę podbić box office? Premiera w naszym kraju już 3 sierpnia.