Faceci w czerni powrócą?

    O nowym projekcie rozgrywającym się w świecie "Facetów w czerni" mówiło się od dawna. Sony bardzo chciało powrotu marki, planowano realizację spin-offu, który jednocześnie byłby crossoverem z „21 Jump Street”, a którego roboczy tytuł brzmiał „23 Jump Street Men in Black”. Mieszanka być może dość dziwna, jednak wytwórnia bardzo liczyła na realizację takiego widowiska. Projektem miał się zająć James Bobin. Czy plany dalej pozostają aktualne?

    Z pewnością coś się w kwestii potencjalnego spin-offu dzieje, gdyż Sony ogłosiło właśnie datę premiery na maj 2019 roku. Trzeba przyznać, że jest to dość mało czasu na przygotowanie czegoś zupełnie nowego, z drugiej jednak strony ostatnie informacje nic o crossoverze nie wspominają, a jedynie rysują nam obraz filmu, który skupi się nowej grupie agentów. Widowisko ma mieć także bardziej globalną skalę.

    Will Smith i Tommy Lee Jones z „Men in Black” nie są zaangażowani w projekt, być może pojawią się epizodycznie, jednak na chwilę obecną nic się o tym oficjalnie nie mówi.

    Nad scenariuszem pracują Matt Holloway i Art Marcum, współautorzy fabuły "Transformers: Ostatniego Rycerza". Pieczę nad projektem sprawuje Steven Spielberg.

    Ostatni film opowiadający o przygodach agentów J i K zadebiutował w 2012 roku. Obraz zarobił na całym świecie ponad 620 milionów dolarów.