Fisherman King na zdjęciu z "Aquamana"

  Już tylko kilka miesięcy dzieli nas od premiery "Aquamana". Entertainment Weekly zaprezentowało z tej okazji nowe zdjęcie na którym możemy dostrzec postać Fisherman Kinga (w tej roli Djimon Hounsou).

  Zaprezentowany materiał daje nam pierwsze spojrzenie na postać Fisherman Kinga, a także jego żonę (Natalia Safran) i córkę (Sophia Forrest). Ciekawostką jest fakt, że jest to druga rola aktora w DCEU. Niedawno informowaliśmy Was o tym, że dostał także angaż do Shazama, w którym sportretuje postać Czarodzieja, który przekaże moc głównemu bohaterowi.

  W Aquamanie gra on jednego z siedmiu królów Atlantydy, który spotyka się z Ormem (Patrick Wilson), aby usłyszeć propozycję wypowiedzenia wojny światu.

  Na chwilę obecną nie znamy żadnych szczegółów związanych z fabułą widowiska. W sieci widnieje jedynie krótki opis, z którego praktycznie nic nie wynika. Nieco światła na film z pewnością rzuci pierwszy trailer, a ten może zadebiutować już wkrótce. Tak przynajmniej każą sądzić plotki, które pojawiły się jakiś czas temu w związku z domniemanymi pokazami testowymi filmu.

  W rolę Aquamana wciela się Jason Momoa. W obsadzie pojawią się również: Amber Heard, Patrick Wilson, Nicole Kidman i Willem Dafoe.

  Film w reżyserii Jamesa Wana trafi do kin 21 grudnia 2018 roku.