Fox po raz kolejny przekłada premiery swoich widowisk

    Jeżeli myśleliście, że "Mroczna Feniks" pojawi się w lutym, to mamy dla Was złą wiadomość. Widowisko zalicza kolejny poślizg, a wraz z nim dwie inne produkcje.

    Dla wszystkich fanów X-Menów, którzy mieli nadzieję już w lutym ujrzeć kolejne widowisko poświęcone tym bohaterom, mamy złą wiadomość. Obraz zaliczy kolejne opóźnienie i trafi do kin dopiero 7 czerwca 2019 roku. Jest to zatem kolejna zmiana daty, gdyż pierwotnie "Mroczna Feniks" miała się pojawić w kinach w listopadzie tego roku. Studio jednak zdecydowało się na dokrętki, które wymusiły przesunięcie tego terminu. Czym jest spowodowana kolejna zmiana? Tego na chwilę obecną nie wiemy.

    Wiemy za to, że miejsce filmu w kalendarzu premier zajmie "Alita: Battle Angel", która pierwotnie miała zadebiutować w kinach 21 grudnia 2018 roku. Obraz najprawdopodobniej został przesunięty ze względu na konkurencję w postaci "Aquamana" i ostatniego filmu o Transformersach, czyli "Bumblebee".

    Ostatnia zmiana była raczej do przewidzenia. "Gambit" zaliczy kolejne (które to już?) opóźnienie i z całą pewnością nie pojawi się w 2019 roku. Obecnie mówi się o 13 marca 2020 roku, ale raczej i ten termin nie zostanie dotrzymany. Produkcja cały czas jest jednym z priorytetów wytwórni Fox, ale gdy Disney przejmie pełną kontrolę nad X-Menami, wówczas może okazać się, że film trafi do kosza.