Gabriel Luna dostrzeżony na planie nowego Terminatora!

    Po swoim występie w "Agentach T.A.R.C.Z.Y." Gabriel Luna dostał propozycję zagrania antagonisty w nowej wersji Terminatora. Właśnie pojawiły się w sieci pierwsze zdjęcia na których możemy zobaczyć go w tej roli.

    W Madrycie realizowane są właśnie zdjęcia do nowej wersji "Terminatora". Film będzie bezpośrednią kontynuacją części drugiej, a co za tym idzie "Terminator: Bunt maszyn", "Terminator: Ocalenie" i "Terminator: Genisys" nie będą dłużej uznawane za część kanonu. W prace nad produkcją zaangażował się sam ojciec serii, czyli James Cameron. Swój udział w widowisku ma także Tim Miller. Ich zaangażowanie ma zapewnić zarówno powiew świeżości, jak i sprowadzić serię na właściwe tory.

    Wiemy już od dawna, że w produkcji powrócą znani nam dobrze aktorzy. Linda Hamilton i Arnold Schwarzenegger odtworzą swoje kultowe role, a Mackenzie Davis i Gabriel Luna wcielą się w nowych bohaterów. Ten ostatni został niedawno dostrzeżony na planie widowiska. Poniżej możecie zapoznać się z dwoma zdjęciami. Nie mówią nam zbyt wiele o charakterze jego roli ale być może dostrzeżecie na nich jakieś ciekawe detale.

    Premiera filmu została wyznaczona na 22 listopada 2019 roku. Widowisko ma mieć kategorię wiekową R, tak więc będzie skierowane do starszych odbiorców.


    Źródło: Comicbookmovie.com