Gameplay z "Pożegnania Białego Wilka"

    O tej produkcji mówi się już od jakiegoś czasu. CD Projekt RED oficjalnie zakończył prace nad wiedźmińskimi i grami i przynajmniej chwilowo nie ma zamiaru do tego świata wracać. Fani jednak nie pozwalają Geraltowi przejść na emeryturę.

    "Pożegnanie Białego Wilka" to fanowska kontynuacja wydarzeń z "Wiedźmina 3", która jest tworzona na silniku części drugiej. Twórcy uznali, że zakończenie, jakie zaoferował nam CD Projekt RED jest niewystarczające i postanowili sami przygotować odpowiednie zwieńczenie historii. Fabuła ma się toczyć wokół ślubu Geralta i Yennefer, jednak wydarzenia nie będą ograniczały się do przedślubnych przygotowań. Otrzymamy nowe zadania, spotkamy kilka ciekawych postaci, a zakończenie będzie miało trzy warianty.

    Na poniższym materiale możecie zapoznać się z pierwszymi dwudziestoma minutami gry. Zaznaczyć trzeba, że jest to wczesna wersja Alfa, czyli możemy spodziewać się, że finalnie wiele rzeczy się jeszcze zmieni.

    Od razu dostrzeżemy także brak dialogów mówionych. Jest to niestety spowodowane faktem, że projekt powstaje całkowicie poza studiem CD Projekt RED, a co za tym idzie twórcy nie mają możliwości, by zrealizować dubbing z udziałem znanych z oryginału aktorów.

    Premiera została przewidziana na drugą połowę tego roku. Gra będzie funkcjonowała jako dodatek do "Wiedźmina 2".