Ghost Rider zostanie Terminatorem?

Nowy film o Terminatorze powoli nabiera kształtów. Widowisko szykowane przez samego Jamesa Camerona właśnie zyskało kolejnego aktora.

Gabriel Luna, aktor znany z "Agentów T.A.R.C.Z.Y., w których wcielił się w postać Ghost Ridera, otrzymał angaż do kolejnego filmu o Terminatorze. Przyjdzie mu sportretować nowy model tego cyborga. Poniżej możecie zobaczyć fanowską grafikę, na której widzimy jak Luna może się w filmie prezentować.

Za realizację filmu odpowiadać twórcą oryginału, James Cameron i Tim Miller. Produkcja ma być kontynuacją dwóch pierwszych filmów i zupełnie ignorować to, co miało miejsce później. Ojciec cyklu chce w ten sposób zadbać, by nowy "Terminator" był spójny z jego wizją, a jednocześnie naprawił błędy, jakie wprowadziły filmy, w których realizacji nie brał udziału.

W produkcji powrócą także gwiazdy pierwszych obrazów, czyli Arnold Schwarzenegger i Linda Hamilton. Ich role mogą być jednak dość ograniczone.

Premiera filmu została wyznaczona na 22 listopada 2019 roku. Czy okres ten zagwarantuje produkcji sukces kasowy? Warto pamiętać, że zaledwie miesiąc później do kin wejdzie epizod IX Gwiezdnych Wojen. Dzieło Camerona będzie musiało zmierzyć się wówczas z bardzo silnym konkurentem. Cztery tygodnie to jednak chyba dość czasu by zebrać odpowiednią publiczność. Jakie jest Wasze zdanie? Zapraszamy do komentowania!