Grobowiec krokodyla już w sprzedaży!

    Czytelnicy Siedmiu cudów Petera Lerangisa i Pięciu królestw Brandona Mulla będą zachwyceni porywającym obrazem Egiptu z czwartej części epickiej sagi o przetrwaniu.

    Hylas i Pirra dotarli nareszcie do Egiptu, lecz okazało się, że sztylet, strzeżony przez Userrefa, zaginął. Co gorsza, Telamon wraz z wojownikami Kruków już tu jest, szuka skradzionego ostrza i nie spocznie, dopóki nie dostanie tego, po co przybył. Hylas odkrywa, gdzie została ukryta broń – w starożytnych egipskich grobowcach, pogrzebana z niespokojnymi duchami zmarłych. Wejście tam będzie wymagało ogromnej odwagi. A Hylas wcale nie jest pewien, czy zdoła tego dokonać, ani czy wydostanie się stamtąd żywy. Jego wizje stają się coraz częstsze. Hylas i Pirra, z pomocą lwicy Zguby i sokolicy Echo, muszą odnaleźć sztylet, a potem uciec… zanim pożrą ich bogowie Egiptu.

    MICHELLE PAVER (ur. 1960) – pisarka, autorka międzynarodowego bestsellerowego cyklu Kroniki Pradawnego Mroku. Ostatnia jego część, Tropiciel duchów, została uhonorowana Guardian Children’s Fiction Prize w 2010 r.

    Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Wilga. Polecamy również poprzednie tomy serii BOGOWIE I WOJOWNICY Michelle Paver.