Gwiazdy "Stranger Things" otrzymają podwyżki!

    Wygląda na to, że gwiazdy "Stranger Things" otrzymają konkretne podwyżki za swój udział w kolejnych sezonach produkcji. Jest to wynikiem niezwykłego sukcesu, jaki osiągnął serial.

    Podane poniżej kwoty mogą przyprawić o zawrót głowy zwłaszcza, jeśli zestawi się je z sumami, jakie aktorzy otrzymywali do tej pory. Wcielająca się w Joyce Byers Winona Ryder, a także David Harbour (Jim Hooper) w sezonie pierwszym i drugim otrzymywali 50 tysięcy dolarów za jeden odcinek. Kwota ta od trzeciego sezonu będzie wynosić aż 350 tysięcy dolarów! Młodsi aktorzy także mogą liczyć na o wiele lepsze warunki. Finn Wolfhard (Mike Wheeler), Gaten Matarazzo (Dustin Henderson), Noah Schnapp (Will Byers), Caleb McLaughlin (Lucas Sinclair) i Millie Bobby Brown (Jedenastka) z 30 tysięcy przeskoczyli na 200 - 250 tysięcy dolarów.

    Nieco mniej zgarną Natalia Dyer (Nancy Wheeler) i Charlie Heaton (Jonathan Byers). Dla nich przewidziano podwyżkę od 100 do 150 tysięcy dolarów.

    Miejmy nadzieję, że wyższe honoraria zmotywują aktorów do jeszcze intensywniejszej pracy. Zdjęcia do trzeciego sezonu mają się rozpocząć już w przyszłym miesiącu. Nie udało nam się jednak poznać daty premiery, ani żadnych szczegółów fabularnych. Wiadomo jedynie, żew trzecim sezonie pojawi się inny rodzaj zagrożenia.