Han Solo doczekał się nowego trailera i plakatu!

    Już 25 maja tego roku nastąpi premiera "Solo: A Star Wars Story". Wtedy będziemy mogli pierwszy raz przekonać się na własne oczy, jak prezentuje się widowisko o tym legendarnym przemytniku. Wcześniej jednak możemy zapoznać się z nowym trailerem, który da nam przedsmak tego, co nas czeka.

    Film o Hanie Solo bardzo długo powstawał w wielkiej tajemnicy. Dopiero stosunkowo niedawno Disney zdecydował się opublikować pierwszy trailer widowiska. W sieci pojawiały się spekulacje, że produkcja nie jest gotowa z powodu problemów, jakie miały ją spotykać. Zmiany na stanowisku reżyserów, do tego zarzuty związane z kiepską grą aktorską głównego bohatera sprawiały, że fani zaczęli mieć obawy co do kształtu filmu. Czy naprawdę będzie tak źle, czy może jednak widowisko nas zaskoczy? Poniżej sami możecie przekonać się, jak "Solo: A Star Wars Story" prezentuje się na nowej zapowiedzi, a ostateczny osąd i tak przyjdzie wydać nam, gdy produkcja trafi do kin.

    Wejdź na pokład Sokoła Milenium i wyrusz w podróż do odległej galaktyki w "Solo: A Star Wars Story", zupełnie nowej przygodzie z najbardziej uwielbianym łajdakiem w galaktyce. W wyniku serii śmiałych eskapad w głębi mrocznego i niebezpiecznego przestępczego podziemia, Han Solo poznaje swego wielkiego, przyszłego pilota Chewbackę i spotyka się z osławionym hardzistą Lando Calrissianem w podróży, która wyznaczy losy jednego z najbardziej nieprawdopodobnych bohaterów "Gwiezdnych Wojen"