Harrison Ford uczył jak być Hanem Solo

    Co na wspólnego Harrison Ford z nowym widowiskiem o postaci Hana Solo? Jak się okazuje, dosyć sporo! Aktor pojawił się na planie produkcji i miał okazję porozmawiać z Aldenem Ehrenreichem i Ronem Howardem na temat tego, w jakim kierunku powinien zmierzać film.

    Ron Howard, który przejął obowiązki reżyserskie po tym, jak Phil Lord i Chris Miller zostali odsunięci od produkcji, zwrócił się do Forda z prośbą o poradę, jak ten widziałby solowy film o przygodach granego przez siebie do tej pory bohatera. Ford zgodził się spotkać i okazał bardzo pomocny w nakreśleniu odpowiedniej wizji. Informacja o spotkaniu została ujawniona podczas niedawnego wywiadu przeprowadzonego z Kathleen Kenedy z Lucasfilm.

    Ford zrobił wiele dobrego dla Aldena, sporo opowiadał o tym, co zapamiętał z czasów, kiedy pierwszy raz czytał scenariusz Gwiezdnych Wojen, co George Lucas zrobił z postacią Hana Solo i w jakim kierunku rozwijał się bohater. Stwierdziła.

    Poniżej z kolei, dzięki magazynowi Entertainment Weekly, możecie zobaczyć nowe zdjęcia z widowiska. "Solo: Star Wars Story" zadebiutuje w kinach 25 maja 2018 roku.