Hawk na nowym zdjęciu z "Titans"

    Niedawno pisaliśmy o banerach z San Diego Comic-Con na których można było dostrzec sylwetki postaci Robina, Starfire, Beast Boy’a i Raven, a teraz mamy zdjęcie innego bohatera, który pojawi się w serialowych Tytanach.

    Zdjęcie, które właśnie pojawiło się w sieci, daje nam nowe spojrzenie na postać znaną jako Hawk. Kostium bohatera robi całkiem pozytywne wrażenie i dość mocno czerpie ze swojego komiksowego pierwowzoru. Fotografia została przez twórców przepuszczona przez filtr graficzny i przez to wygląda jakby była częścią komiksu.

    Hawk, czyli prywatnie Hank Hall jest postacią, która zadebiutowała na kartach komiksów w 1968 roku. Jej autorami byli Steve Ditko i Steve Skeates. Historia „Hawk i Dove” skupiała się na dwóch młodych bohaterach o odmiennych osobowościach. Dove cenił brak przemocy, wolał raczej rozwiązania pokojowe, a Hawk cenił agresywne zagrywki. Obaj razem się uzupełniali, a ich moce pochodziły od mistycznych Lordów Chaosu i Porządku. W "Tytanach" postać Dove pojawi się w kobiecej wersji (w tej roli Minka Kelly).

    W bohatera wcieli się Alan Ritchson. Na zdjęciu widzimy jednak jego kaskadera, Justina Howella.

    Już wkrótce powinniśmy poznać kolejne szczegóły związane z powstającym dla platformy stramingowej DC serialem. W ten weekend rusza San Diego Comic-Con na którym produkcja będzie promowana.