Hayley Atwell nie wyklucza swojego powrotu do MCU

  Czy Peggy Carter ma szansę powrócić do Marvel Cinematic Universe? Hayley Atwell, która wcielała się w postać charyzmatycznej założycielki T.A.R.C.Z.Y. nie wyklucza takiej możliwości!

  Hayley Atwell, która w produkcjach Marvela wcielała się w agentkę Peggy Carter, zadebiutowała w pierwszej części Kapitana Ameryki. Od tego czasu miała okazję pojawiać się epizodycznie w innych filmowych produkcjach, a także otrzymała własny serial, który niestety został zakończony po drugim sezonie. Fani bardzo żałowali tej decyzji, utworzyli nawet petycję w sprawie nakręcenia trzeciego sezonu "Agentki Carter" przez platformę Netflix. Niestety nic z tego nie wyszło.

  Bohaterka zakończyła swój żywot w "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów" i raczej mało prawdopodobnym wydaje się, by twórcy mieli zamiar w jakiś cudowny sposób ją wskrzeszać. Pojawiły się jednak plotki, że może dostać swoje pięć minut w "Kapitan Marvel", której akcja toczyć się będzie w latach dziewięćdziesiątych.

  Obecnie aktorka postanowiła wypowiedzieć się na temat swojego ewentualnego powrotu.

  Ponieważ jest to dość specyficzny gatunek (filmy o superbohaterach), jestem przekonana, że wszystko może się wydarzyć. To jest naprawdę ogromny świat. Sądzę, że wszystko teraz zmierza w kierunku Avengers, które zakończą pewien etap. W Marvelu niezwykłe jest to, że każdy film ma tendencję do kontynuowania pewnych wydarzeń, więc nie wykluczałabym tego (powrotu).

  Słowa są jasną deklaracją, że Hayley Atwell jest gotowa by ponownie wcielić się w bohaterkę. Nie wiadomo jednak, czy Marvel będzie chciał wracać do tej postaci. Miejmy nadzieję, że tak, bo Agentka Carter z pewnością nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.