Hellboy na pierwszym zdjęciu!

Prace przy reboocie Hellboy'a nabierają powoli tempa. W sieci ukazało się pierwsze zdjęcie na którym możemy podziwiać Davida Harboura w roli tytułowego bohatera. Jak się Wam podoba ta kreacja?

Hellboy pojawił się po raz pierwszy na ekranach kin w 2004 roku. Ekranizacja komiksu Mike'a Mignoli została zrealizowana przez Guillermo del Toro i doczekała się po czterech latach sequela. Reżyser planował także część trzecią, jednak ta nigdy nie doczekała się realizacji. Ostatecznie zdecydowano się na reboot widowiska.

Głównym bohaterem filmu jest tytułowy Hellboy, demon, którego naziści sprowadzili na ziemię podczas II Wojny Światowej. Ich plany pokrzyżowała jednak amerykańska armia, która odbiła istotę i z zabrała ze sobą. Po pewnym czasie bohater trafił do Biura Badań Paranormalnych i Obrony i tam oddał się w pełni zwalczaniu zła i nadprzyrodzonych sił mogących zagrozić światu.

W poprzednich widowiskach w bohatera wcielał się Ron Perlman.

Zdjęcia do "Hellboy: Rise of the Blood Queen" ruszą już jesienią tego roku, a premiera odbędzie się najprawdopodobniej pod koniec 2018.