James Bond dołącza do ekipy Doom Patrol!

    Timothy Dalton pojawi się w realizowanym dla platformy DC Universe serialu "Doom Patrol". Przypadnie mu w udziela sportretowanie postaci doktora Nilesa Cauldera znanego jako Chief.

    Platforma DC Universe wystartuje już za kilka dni. Jej użytkownicy otrzymają całą gamę zarówno starszych, jak i zupełnie nowych produkcji skupiających się na superbohaterach z tego świata. Jednym z seriali będzie "Doom Patrol", którego premierę przewidziano na 2019 rok. Obecnie wiemy już, że do ekipy realizującej produkcję dołączył Timothy Dalton, którego znamy choćby z roli agenta 007. Aktorowi przypadnie w udziale sportretowanie postaci doktora Nilesa Cauldera.

    Bohater opisywany jest jako pionier w naukach medycznych, szukający na całym świecie ludzi na skraju śmierci, którym pomóc może tylko cud. Genialny, ale kontrowersyjny, Dr. Caulder nie powstrzyma się przed niczym, by pomóc tym, którzy znajdą się w potrzebie, w tym bohaterom z ekipy Doom Patrol.

    "Doom Patrol" to historia grupy wyrzutków, którzy pomimo wielu przeciwności losu starają się ratować świat. W skład zespołu wchodzą: Robotman, Negative Man, Elasti-Girl i Crazy Jane.