Jeremy Renner pojawi się w ekranizacji Spawna!

Jeremy Renner znajdzie swoje miejsce w kolejnej komiksowej ekranizacji. Aktor znany choćby z roli Hawkeye'a tym razem wystąpi w nowej wersji Spawna. W kogo przyjdzie mu się wcielić?

O powstającym nowym filmie poświęconym postaci Spawna wiemy już od jakiegoś czasu. Teraz za sprawą Todda McFarlane'a, reżysera widowiska (który jest jednocześnie twórcą postaci) dowiedzieliśmy się o zaangażowaniu do produkcji Jeremy'ego Rennera.

Aktorowi przyjdzie w udziale sportretowanie postaci Twitcha Williamsa. Bohater miał kilkukrotnie styczność ze Spawnem. Jest to doskonały detektyw, który jednak nie do końca poradził sobie w życiu osobistym. Do tego stopnia zaangażował się w pracę, że całkowicie na bok odsunął swoją rodzinę. Zakończyło się to rozwodem o który wniosła jego żona.

Zdaniem McFarlane'a, postać Twitcha będzie miała najwięcej czasu ekranowego. Oznacza to, że historia zostanie opowiedziana właśnie z jego perspektywy. Spawn natomiast ma się pojawiać na ekranie w zdecydowanie mniejszej ilości scen. Twórcy chcą w ten sposób większy nacisk położyć na jego działania i przy okazji otoczyć postać większą tajemnicą. Na ekranie ujrzymy śledztwo, którego celem ma być rozwikłanie zagadki brutalnych morderstw, a wszystkie ślady mają ostatecznie zaprowadzić nas właśnie do Spawna.

Pierwszy klaps na planie ma paść jeszcze w tym roku. Produkcja będzie skierowana jedynie dla dorosłych odbiorców, gdyż swoją brutalnością ma przebijać wszystko, co do tej pory pokazano w ekranizacjach komiksów. W rolę Spawna wcieli się Jamie Foxx.