"Joker" powróci do kin z muzyką na żywo? Tak, ale niestety tylko w dwóch krajach

    Jeżeli mieszkacie w Wielkiej Brytanii bądź Irlandii i jednocześnie podobał Wam się nominowany do Oscara zeszłoroczny przebój Todda Phillipsa "Joker" to mamy dla Was świetną wiadomość. Widowisko powróci do kin i to z muzyką graną na żywo!

    Już tej wiosny do wybranych kin w Wielkiej Brytanii i Irlandii powróci głośne widowisko Todda Phillipsa. "Joker" zebrał naprawdę świetne recenzje, a teraz widzowie będą mieli okazję zobaczyć w bardzo atrakcyjnym wydaniu bo z muzyką graną na żywo! Z faktu tego szczególnie cieszy się Hildura Guðnadóttir, kompozytor ścieżki dźwiękowej, który postanowił w kilku słowach odnieść się do tego pomysłu.

    Jestem podekscytowany perspektywą Jokera w kinie z orkiestrą na żywo! Kiedy nagrywaliśmy muzykę, orkiestra bardzo drobiazgowo podchodziła do swojej pracy, wszyscy dosłownie wstrzymywaliśmy oddech podczas większości sesji nagraniowych. To była piękna podróż. Cieszę się, że będę mógł ponownie tego doświadczyć i że publiczności także dane będzie tego doznać.

    "Joker" pojawi się w następujących kinach: 30 kwietnia - Londyn Eventim Apollo, 15 maja - Birmingham Symphony Hall, 16 maja - Bonus Hull Arena, 17 maja - York Barbican, 19 maja - Dublin Bord Gais, 21 czerwca - Cardiff Millennium Centre, 24 czerwca - Sheffield City Hall, 25 czerwca - Manchester Bridgewater Hall i 28 czerwca - Liverpool Philharmonic Hall. Czy możemy liczyć na podobny pokaz w naszym kraju? Tego chwilowo nie wiemy, ale szanse na taki obrót spraw są. Wystarczy choćby wspomnieć o głośnych pokazach filmu "Harry Potter i Komnata Tajemnic", które odbyły się w naszym kraju i przyciągnęły ogromne ilości widzów.