Jon Hamm zainteresowany rolą Batmana

    Czy Ben Affleck faktycznie porzuci pelerynę i zrezygnuje z dalszego odgrywania postaci Batmana? Jeżeli tak, to kto zajmie jego miejsce? Czy w ekscentrycznego miliardera walczącego ze złem wcieli się Jon Hamm?

    Zamieszanie wokół obsadzenia głównej roli w "The Batman" Matta Reevesa trwa w najlepsze. Czas mija, a my dalej nie wiemy czy Ben Affleck powróci do roli Mrocznego Rycerza, czy tytuł ten przypadnie komuś innemu? Fani mają swoje typy w kwestii potencjalnego następcy. Jednym z takich kandydatów jest Jon Hamm. Co jednak sam aktor myśli o tym pomyśle?

    Jak się okazuje, Hamm bardzo chętnie zmierzyłby się z tą rolą. W wywiadzie udzielonym dla The Hollywood Reporter wyjawił, że chciałby zagrać w Batmana, ale ma pewne warunki.

    To zależy od scenariusza i od tego o czym jest historia. Jestem wielkim fanem komiksów, zawsze byłem, czytałem komiksy od kiedy miałem 9, może nawet mniej i mam wiedzę o wielu historiach zawartych w nich. Lubię ten gatunek i lubię, gdy historia jest dobrze napisana... Prawdopodobnie pasowałbym do stroju, ale musiałabym dużo ćwiczyć za czym akurat nie przepadam, ale jestem pewien, że istnieje interesująca mnie wersja scenariusza, że są tam ludzie którzy chcieliby bym to zrobił. Myślę wówczas: dlaczego nie?

    Myślicie, że nadawałby się do tej roli? Dajcie nam znać w komentarzu.