Josh Brolin przygotowuje się do roli Cable’a… u fryzjera!

Josh Brolin postanowił podzielić się z fanami zdjęciem z przygotowań, jakie prowadzi do roli postaci Cable’a w drugiej części Deadpoola. Nie miał jednak na myśli intensywnych ćwiczeń, a swój pobyt u fryzjera. Jak myślicie, wizyta się opłaciła?

Cable zadebiutował w Uncanny X-Men #201 ; New Mutants #87. Jest synem Scotta Summersa i klona Jean Grey. Z jego narodzinami wiąże się mocno historia Sinistra, który uznał, że dziecko zrodzone z Jean i Cyklopa będzie w stanie pokonać Apokalipsa. Niestety, bohaterka była martwa. Essex stworzył zatem jej klona i doprowadził do spotkania bohaterów.

Z powodu groźnego wirusa, Cable stracił oko, rękę a także zdolność telekinezy odziedziczoną po matce. Zyskał za to bioniczne implanty, które dały mu dodatkową siłę.

O samym filmie na chwilę obecną wiemy naprawdę niewiele. Z pewnością pojawi się w nim Cable. Prawdopodobnie ujrzymy na ekranie także i innych członków X-Force. W rolę głównego przeciwnika wcieli się Jack Kesy, nie podano jednak, kogo tak naprawdę sportretuje. Fani podejrzewają jedynie, że wcieli się w postać Czarnego Toma.