Już w tym roku dostaniemy nowego Spider-Mana?

    Podczas zeszłorocznych targów E3 ogłoszono, że posiadacze konsoli Playstation 4 otrzymają na wyłączność nową grę o Spider-Manie. Produkcja ma być zupełnie niezależna od powstającego właśnie filmu i w sumie tyle do tej pory o niej wiemy. Pojawił się także trailer, który prezentował fragmenty rozgrywki i przy okazji zachwycał szczegółową grafiką. Obecnie udało nam się dowiedzieć, że produkcja może zadebiutować jeszcze w tym roku!

    Zapowiedź taka padła z ust Ryana Penagosa. Jeżeli nie wiecie kim jest ten pan, to wyjaśniamy, że jest wiceprezesem Marvel Digital Media, tak więc można wierzyć, że nie są to słowa rzucane na wiatr. Niestety, konkretnej daty nie poznaliśmy, obstawia się jedynie trzeci lub czwarty kwartał tego roku.

    Gra tworzona jest przez studio Insomniac Games, które ma na swoim koncie takie produkcje, jak: Ratchet & Clank, Resistance: Fall of Man czy Sunset Overdrive. Może tym razem doczekamy się w końcu porządnej gry o Spider-Manie? Ja bardzo na to liczę.

    Jeżeli tegoroczna premiera okaże się prawdą, to możemy liczyć na szerszą prezentację tytułu na tegorocznych targach E3, które odbędą się w czerwcu.