Już wkrótce premiera "Grimm City. Bestie"!

Niezwykła mieszanka baśni z kryminałem doczekała się kontynuacji. Najnowsza powieść Jakuba Ćwieka, czyli "Grimm City. Bestie" zabierze czytelnika do dobrze znanego mu z "Grimm City. Wilk" świata.

Tym razem historia zostanie wzbogacona o elementy sądowego dramatu, dalej jednak zachowa swój niesamowity klimat pełen mroku i postaci, które nie są jednoznacznie dobre lub złe. Książka ukaże się w sprzedaży 10 maja. Jak się jednak okazuje, będzie można ją nabyć już wcześniej, a konkretniej na tegorocznym Pyrkonie na stoisku Wydawnictwa SQN.

Zapraszamy do zapoznania się z oficjalnym opisem powieści.

Czasami jedynym wyjściem jest opowieść…

Nagła śmierć głowy jednej z rodzin mafijnych oznacza zerwanie paktu. Grimm City grozi wojna totalna. W obliczu tych wydarzeń i bodaj najważniejszego procesu sądowego w historii miasta nawet pojmanie krążącego po ulicach psychopaty zwanego Drwalem wydaje się kwestią drugorzędną. Pech chce, że to właśnie ta sprawa przypada inspektorowi Evansowi… i że przyjdzie mu ją dzielić z samozwańczym stróżem prawa z ubogich dzielnic po drugiej stronie mostu – Emethem Braddockiem, byłym bokserem, Bestią.

Druga wizyta w Grimm City to wciąż smoliście czarny kryminał, tym razem doprawiony elementami sądowego dramatu, gdzie zło osiada na człowieku wbrew jego woli, niczym tłuste krople deszczu. Nade wszystko jednak to opowieść o mieście innym niż wszystkie. A może takim samym?

Nazwa użytkownika

Podium

"Białą" zdobywają:


Magda Janczura
Aleksandra Flasza
Piotr Piosna


"Apex" zdobywają:


Monika Kuźma
Maciej Andrzejczak
Mariusz Szymczak


"Nomen Omen" zdobywają:


Ewa Grzelak
Paulina Kleinke
Dariusz Fafiński

Facebook

Discus