Już wkrótce dowiemy się kto zostanie Wiedźminem?

Lauren Schmidt Hissrich, showrunnerka powstającego właśnie serialu o przygodach Geralta z Rivii, zdradziła coś na co z pewnością czeka niejeden fan postaci. Już wkrótce poznamy nazwiska aktorów, którzy wcielą się w postaci Geralta i Yennefer.

Od samego początku fani zastanawiają się, kto byłby najlepszym kandydatem do sportretowania postaci Geralta z Rivii. Padło wiele propozycji, wśród nich znalazł się np. Mads Mikkelsen, jednak do tej pory nie znaliśmy żadnego, oficjalnego stanowiska w tej sprawie. Twórcy milczeli jak zaklęci. Wygląda jednak na to, że już wkrótce się to zmieni. O fakcie tym postanowiła poinformować fanów producentka serialu, Lauren S. Hissrich.

Hissrich przyznała, że obecnie trwa kompletowanie obsady, która będzie międzynarodowa. W przypadku postaci Białego Wilka branych pod uwagę jest kilku kandydatów. Już wkrótce jednak powinno udać się wybrać tego właściwego, który zmierzy się z rolą Rzeźnika z Blaviken.

Przy tej okazji zostaną opublikowane materiały z przesłuchań aktorów. Te jednak nie będą zawierały w sobie spoilerów dotyczących serialu. Powstały jedynie na potrzeby castingu.

Sama produkcja ma być z kolei klimatem bardzo mocno związana z grą "Wiedźmin 3: Dziki Gon". Fakt ten potwierdził Tomasz Bagiński, który jest zaangażowany w produkcję.

Macie jakiś swoich kandydatów do ról w serialu? Dajcie nam znać w komentarzu!