Jubileuszowy odcinek z okazji 25-lecia Power Rangers!

    W sierpniu minie dokładnie 25 lat od chwili, gdy pierwszy odcinek "Power Rangers" zadebiutował na amerykańskim kanale Fox Kids. Z tej okazji przygotowano specjalny epizod, który ma uświetnić ten jubileusz.

    Twórcy chcą odpowiednio zadbać o formę jubileuszowego odcinka wypadającego w serii "Power Rangers Super Ninja Steel", który zadebiutuje dokładnie 28 sierpnia. Data ta nie jest przypadkowa, jest to dzień, w którym cała historia się rozpoczęła. Z tej okazji postanowili zaangażować do produkcji gwiazdy znane z poprzednich sezonów. Na udostępnionym właśnie pierwszym zdjęciu widzimy chyba najbardziej lubianego (przynajmniej w naszym kraju) bohatera, czyli Zielonego Wojownika, Tommy'ego Olivera (Jason David Frank), a także drugą Różową Wojowniczkę, Kat Hillard (Catherine Sutherland) i Czerwonego Wojownika z serii "Power Rangers Time Force", Wesa Collinsa (Jason Faunt).

    To jednak nie koniec! Twórcy obiecują jeszcze wiele atrakcji, które powinny uderzyć zwłaszcza w kierunku starszych fanów serii, którzy serial śledzili od samego początku. Chwilowo nie chcą jednak zdradzić większej ilości szczegółów. Mają jednak podzielić się czymś jeszcze w najbliższych tygodniach.

    Oglądaliście "Power Rangers"? Może dalej oglądacie? Dajcie nam znać w komentarzu.