Kevin Feige potwierdza prace nad "Eternals"

Marvel Studios przygotowuje się właśnie do prac nad ekranizacją "Eternals". Informację potwierdza sam prezes, Kevin Feige.

O potencjalnej ekranizacji "Eternals" mówiło się już od dawna. Komiksowa seria miałaby zostać zekranizowana na potrzeby Fazy IV Marvel Cinematic Universe. Jak się okazuje, plotki doczekały się potwierdzenia ze strony Kevina Feige. Informację taką podał portal The Wrap.

Na chwilę obecną nie wiemy kiedy miałyby ruszyć prace na planie, ani kto zostanie zaangażowany do prac nad produkcją. Najprawdopodobniej będzie to jedno z widowisk zamykających kolejną fazę MCU, tak więc studio ma jeszcze trochę czasu na przygotowanie wszystkiego.

Eternals to jeden z wielu projektów nad którymi siedzimy obecnie i odbywamy twórcze dyskusje na temat tego, jak i kiedy umieścić widowisko na naszej planszy. Prace nad filmem zaczniemy po zakończeniu Fazy III.

"Eternals" to seria komiksowa, która zadebiutowała w 1976 roku. Jej autorem jest Jack Kirby. Historia skupia się na grupie istot, które miliony lat temu zostały stworzone przez rasę Celestial.

Jak tylko poznamy jakieś nowe szczegóły związane z produkcją, od razu damy Wam znać.