Kilka szczegółów odnośnie drugiego sezonu "Stranger Things"

Zdjęcia do drugiego sezonu "Stranger Things" ruszyły pełną parą. Wiemy już na pewno, że produkcja zadebiutuje na platformie Netflix w przyszłym roku, jednak dalej nie jest znana konkretna data. Shawn Levy, który jest reżyserem trzeciego i czwartego odcinka pierwszego sezonu, postanowił podzielić się z fanami kilkoma szczegółami odnośnie tego, czego możemy się spodziewać w kwestii przyszłości projektu.

Jak już wiadomo, drugi sezon będzie kontynuował wydarzenia, które rozpoczęły się w pierwszym i skupi się przede wszystkim na ich konsekwencjach. Levy zdradził, że pojawi się sporo nowych postaci, które będą odgrywały ważne role, jednak nie powinny przyćmić głównych bohaterów na których w dalszym ciągu skupiać się będzie fabuła. Podobnie, jak ostatnio, także i tym razem wyreżyseruje trzeci i czwarty odcinek. Pierwsze dwa przypadną braciom Duffer. Tym jednak, co może być najbardziej interesujące jest jego stwierdzenie, że trzeci sezon jest możliwy, a ekipa stara się wszystko tak planować, aby potem nie musieć niczego robić na ostatnią chwilę.

Pozostaje nam tylko czekać do jesieni przyszłego roku. Wtedy bowiem najprawdopodobniej produkcja zadebiutuje na Netfliksie.