Killmonger na grafikach koncepcyjnych

O tym, że finalna wersja bardzo często różni się od projektu, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Na poniższych grafikach koncepcyjnych możecie dostrzec, jaką ewolucję przechodził Killmonger w trakcie powstawania "Czarnej Pantery".

Jak widzimy, twórcy przede wszystkim rozważali różne warianty maski noszonej przez złoczyńcę. Ostatecznie jednak zdecydowano się wprowadzić jedynie krótką scenę, w której Erik ją zakłada. Pozostałe elementy ubioru bohatera także przeszły metamorfozę. Który wariant Waszym zdaniem jest najlepszy?

Fabuła "Czarnej Pantery" rozpoczyna się krótko po wydarzeniach znanych nam z "Civil War". T'Challa wraca do swoich rodzinnych stron aby objąć tron po zmarłym ojcu. Niestety są osoby, które nie cieszą się z jego powrotu. Bohater będzie musiał zmierzyć się z wieloma problemami, w tym nie dopuścić, by władza wpadła w niepowołane ręce. Mogłoby to zagrozić nie tylko samej Wakandzie, ale i całemu światu.

Film zadebiutował w kinach 14 lutego 2018 roku. W rolach głównych występują: Chadwick Boseman (T'Challa / Black Panther), Michael B. Jordan (Erik Killmonger), Lupita Nyong'o (Nakia), Andy Serkis (Ulysses Klaue / Klaw) i Martin Freeman (Everett K. Ross).