Kit Harington zostanie nowym Batmanem?

    Realizowane przez Matta Reevesa widowisko poświęcone postaci Mrocznego Rycerza Gotham cały czas owiane jest tajemnicą. Zmieszanie wokół obsadzenia głównej roli wywołuje kolejne fale plotek. Jedna z nich głosi, że angaż mógł otrzymać znany z "Gry o tron" Kit Harington.

    Wygląda na to, że do roli Batmana przynajmniej przez jakiś czas przymierzany był znany z roli Jona Snow w "Grze o tron" aktor. Jeżeli wierzyć nowym plotkom, to Harington dalej ma szanse na angaż.

    Wieści takich dostarcza nam serwis Revenge of Fans, który twierdzi, że w czerwcu tego roku Warner Bros. poprosiło o cyfrowy model aktora aby sprawdzić, jak prezentowałby się w kostiumie Batmana. Oczywiście zabieg taki nie oznacza, że jakieś konkretne decyzje w tym temacie zostały już podjęte. Oprócz Haringtona, pod uwagę brany był jeszcze jeden aktor, którego tożsamości nie poznaliśmy. Studio może zatem chcieć sprawdzić kilka opcji i dopiero potem zdecydować się jakiś ruch.

    Warto w tym miejscu także zaznaczyć, że Kit Harington powróci w roli Jona Snow w przyszłym roku, w ostatnim sezonie "Gry o tron". Oznacza to, że aktor będzie mógł odpocząć od świata Lodu i Ognia i skupić się na realizacji innych planów zawodowych.

    Jak myślicie, nadawałby się na Batmana?