„Klątwa Kreatorów” w przedsprzedaży

    Trudi Canavan, autorka światowych bestsellerów, powraca z ostatnią częścią cyklu „Prawo Milenium”, będącego jej najbardziej przejmującą i ekscytującą przygodą.

    Trudi Canavan nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Australijska pisarka i laureatka prestiżowej nagrody "Aurealis" za opowiadanie "Szepty Dzieci Mgły" dała się poznać w naszym kraju za sprawą kilku powieści, które znalazły rzeszę oddanych czytelników. Miło nam zatem poinformować, że już 6 maja do księgarni trafi „Klątwa Kreatorów”, czyli czwarty tom cyklu Prawo Milenium będącego jej najbardziej przejmującą i ekscytującą przygodą. Poniżej możecie zapoznać się z oficjalnym opisem wydawcy.

    Warto także zaznaczyć, że już dzisiaj ruszyła przedsprzedaż dzięki której możecie nabyć nie tylko samą książkę, ale także specjalny pakiet, w skład którego wchodzi powieść, a także specjalnie zaprojektowany notes "Vella", którego niewątpliwym atutem jest wydrukowany na okładce autograf Trudi Canavan. Książkę w wariancie z notesem i bez znajdziecie na stronie galeriaksiazki.pl.

    Opis książki:

    Rielle jest teraz Kreatorem i przywraca światom magię. Straciła już rachubę światów, które polecono jej ocalić. Tyen porzucił dawną tożsamość. Nie jest już szpiegiem, lecz szkoli nowych magów i stara się znaleźć sposób na zwalczenie problemu urządzeń bojowych rozprzestrzeniających się w kolejnych światach. Kiedy jednak dawny wróg przynosi wieści o czymś znacznie gorszym niż martwe światy i groźni magowie – o zagrożeniu, jakiemu żaden ze światów nie musiał jeszcze stawić czoła ­– Rielle i Tyen muszą połączyć siły, jeżeli chcą mieć jakąkolwiek szansę na ocalenie ludzkości.