Kolejna muzyczna gwiazda pojawi się w nowych Piratach z Karaibów!

    Pamiętacie jeszcze radość fanów, gdy okazało się, że Keith Richards z The Rolling Stones pojawi się w trzeciej części Piratów z Karaibów? Muzyk otrzymał epizodyczną lecz dość ważną rolę, a konkretniej Kapitana Teague, czyli ojca Jacka Sparrowa. Tym razem w filmie ujrzymy jednego z członków The Beatles, a informuje nas o tym nowy plakat, który znajdziecie poniżej, a który muzyk umieścił na swoim Twitterze.

    Paul McCartney, to prawdziwy człowiek orkiestra. Jest autorem większości tekstów utworów zespołu. Komponował, śpiewał, grał na basie, gitarze elektrycznej i fortepianie. W "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara" przyjdzie mu się wcielić w postać, która podobnie, jak wspomniany Richards, pojawi się jedynie epizodycznie. Będzie to ktoś określony w scenariuszu jako "strażnik więzienny numer 2". Więcej szczegółów na temat jego roli nie znamy, tak więc ciężko określić, czy jego zadaniem będzie pilnowanie kogoś istotnego dla fabuły, jak samego Sparrowa, albo Kapitana Teague? To byłby dopiero easter egg. Beatles pilnujący Stones'a.

    "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara" zaprezentuje nam historię tytułowego kapitana, który uciekł z mistycznego więzienia aby dokonać zemsty na piratach, a przede wszystkim na człowieku, który zniszczył mu życie. Dla Jacka Sparrowa oznacza to poważne kłopoty. Nasz bohater będzie musiał po raz kolejny rzucić się w wir przygody i odnaleźć legendarny Trójząb Posejdona, gdyż tylko ten artefakt może zapewnić mu bezpieczeństwo.

    W rolach głównych powrócą: Johnny Depp (Jack Sparrow) i Geoffrey Rush (Kapitan Barbossa). W rolę kapitana Salazara wcielił się Javier Bardem. Premierę widowiska w reżyserii Joachima Roenninga i Espena Sandberga przewidziano na 24 maja tego roku.