Konkurs - wygraj książkę "Szczury Wrocławia. Kraty"

    Środa zbliża się już ku końcowi, jednak zgodnie z obietnicą musi się jeszcze pojawić konkurs! Tym razem do zgarnięcia macie jeden z dwóch egzemplarzy powieści "Szczury Wrocławia. Kraty" autorstwa Roberta J. Szmidta. Poniżej znajdziecie szczegóły.

    Wydana nakładem wydawnictwa Insignis powieść z całą pewnością cechuje się bardzo oryginalnym podejściem nie tylko do samej historii, która została osadzona w czasach PRL-u, a także tworzenia bohaterów. Właśnie tego zagadnienia będzie dotyczyło nasze pytanie: autor "Szczurów Wrocławia" czerpie nazwiska bohaterów z dość nietypowego źródła. Skąd je bierze?

    Swoje odpowiedzi możecie nadsyłać na adres konkursy@efantastyka.pl, w temacie koniecznie podając "Szczury". Na zgłoszenia czekamy do 10 marca. Ze zwycięzcami skontaktujemy się najpóźniej do 17 marca.

    O książce:

    „Szczury Wrocławia. Kraty” to powieść osadzona w niesamowitych realiach: akcja rozgrywa się we Wrocławiu w mrocznych, absurdalnych i przesiąkniętych bimbrem czasach najgorszej komuny. Opowiada o walce oddziałów zomo z epidemią czarnej ospy oraz… hordami zombie.