Lambert, Lambert, ty... jesteś rudy!

    Prace nad drugim sezonem Wiedźmina powoli ruszają z miejsca. Zgodnie z przewidywaniami pojawią się w nim inni wiedźmini ze szkoły Wilka. Wiemy już kto sportretuje Lamberta i Coëna.

    "Wiedźmin" od Netfliksa okazał się prawdziwym sukcesem. Serial bije kolejne rekordy oglądalności, a jego popularność jest na tyle wielka, że odbija się nie tylko na samym widowisku, ale i na sprzedaży książek i gier. Nic zatem dziwnego w tym, że trwają już prace nad drugim sezonem. w którym dane nam będzie poznać ciąg dalszy historii i ujrzeć nowych, choć dobrze nam znanych z kart powieści bohaterów. Właśnie dowiedzieliśmy się, komu przypadnie w udziela sportretowanie dwóch wiedźminów zimujących w Kaer Morhen. Paul Bullion wcieli się w Lamberta, a Yasen Atour w Coëna. Informacji takich dostarcza nam serwis Redanianintelligence.


    Zgodnie z informacjami zamieszczonymi na serwisie, bohaterowie pojawią się przynajmniej w trzech odcinkach drugiego sezonu, Nie dowiedzieliśmy się niestety komu przypadnie w udziale rola Eskela. Tymczasem po sieci krążą kolejne plotki, jakoby Vesemira sportretować miał Mark Hamill. Aktor jeszcze na długo przed premierą pierwszego sezonu wyraził zainteresowanie tym bohaterem.

    Niestety na premierę drugiego sezonu przyjdzie nam trochę poczekać. Produkcja zadebiutuje dopiero w 2021 roku.

    W roli Geralta z Rivii wystąpi ponownie Henry Cavill. Towarzyszyć mu będą Anya Chalotra (Yennefer), Freya Allan (Ciri), Joey Batey (Jaskier) i Anna Shaffer (Triss Merigold).