"Legendy Polskie" doczekają się wersji kinowej!

  Miniony Pyrkon przyniósł ze sobą nie tylko doskonałą okazję do spotkań ze znajomymi, ale i informację, która zainteresuje zapewne wielu z Was. "Legendy Polskie" trafią do kin!

  Miniony Pyrkon przyniósł ze sobą nie tylko doskonałą okazję do spotkań ze znajomymi, ale i informację, która zainteresuje zapewne wielu z Was. "Legendy Polskie" trafią do kin!

  Informację o realizacji nowego projektu, który tym razem ma być pełnometrażowym widowiskiem kinowym, przekazała firma Allegro, która wraz z Platige Image przygotowuje się do zrealizowania filmu, który ponownie zabierze nas do świata, który zachwycił nie tylko naszych rodaków, ale i zebrał całkiem dobre opinie w innych krajach.

  Projekt nazwany roboczo "Twardowsky 3.14" zostanie zrealizowany z udziałem zarówno dobrze nam znanych, jak i nowych bohaterów. Do swoich ról powrócą z pewnością Aleksandra Kasprzyk i Tomasz Drabek. Scenariusz opracuje Błażej Dzikowski, a reżyserią zajmie się Tomasz Bagiński.

  Premiera została przewidziana na końcówkę 2019 roku.

  "Legendy Polskie" to seria pięciu filmów krótkometrażowych, które zostały wzbogacone o zbiór opowiadań, a także audiobook i covery znanych utworów muzycznych. Zainteresowanie produkcjami ukazującymi najpopularniejsze legendy naszego kraju w zupełnie nowym wydaniu jest naprawdę spore.

  Jeżeli chcecie wspomóc powstanie filmu, możecie tego dokonać w bardzo prosty sposób. Uruchomiony został specjalny sklep, w którym zakupić możecie materiały związane z produkcją. Cały zysk z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na realizację widowiska. Nabyć w ten sposób możecie nie tylko czapki czy przypinki, ale także o wiele bardziej wartościowe nagrody, jak np. spotkanie z twórcami czy wizyta na planie. Szczegóły znajdziecie w tym miejscu.