Liga Sprawiedliwości otrzyma dwie sceny po napisach?

    Produkcje o superbohaterach przyzwyczaiły nas do tego, że po filmie pojawiają się jeszcze dodatkowe sceny po napisach, które skierowane są dla cierpliwych kinomanów, którzy nie opuszczają za wcześnie sali. Jak do tej pory była to głównie domena Marvela, jednak DC także ma zamiar trzymać fanów do końca napisów. Tak przynajmniej twierdzi Umberto Gonzales z portalu Heroic Hollywood.

    Nie jedną, a dwie sceny po napisach ma posiadać "Liga Sprawiedliwości". Redaktor, który powołuje się na swoje źródła, twierdzi dodatkowo, że poznał zawartość jednej z nich, jednak nie może zdradzić co zawiera, gdyż byłby to zbyt wielki spoiler.

    Oczywiście wszystko może się jeszcze zmienić. Cały czas trwa montaż widowiska i nie można mieć pewności, że w ostatecznej wersji faktycznie dwie sceny się znajdą. Inną sprawą jest z kolei podgrzewanie atmosfery przed premierą filmu i napędzanie oglądalności. Co prawda jak do tej pory tylko w jednym filmie od DC znalazła się scena po napisach, jednak widowisko pokroju "Ligi Sprawiedliwości" wydaje się oczywistym kandydatem do tego, by zatrzymać widzów w fotelu kinowym do samego końca.

    Gonzales nie podał żadnych szczegółów i nie możemy mieć pewności, czy faktycznie ma sprawdzone informacje, czy tylko opiera się na domysłach. Prawdę poznamy już 17 listopada, kiedy to film zadebiutuje w kinach.