Lumberjanes jako film?

  W Polsce komiks BOOM! Studios Lumberjanes Shannon Watters, Grace Ellis, Noelle Stevenson i ilustratorki Brooke A. Allen nie jest jeszcze bardzo znany, ale wydaje nam się, że to się szybko zmieni, bo dowiedzieliśmy się, że zostanie on zaadaptowany na film! Sama opowieść obraca się wokół grupy dziewcząt, które przyjechały na letni obóz, gdzie muszą zmierzyć się z nadprzyrodzonymi istotami i zjawiskami. Brzmi ciekawie? Bo jest! Dodatkowo Noelle Stvenson możecie znać ze strony Gingerhaze, gdzie możecie przeczytać jej dzieło Nimonę (gorąco polecamy, jest naprawdę dobre!).

  Mamy nawet scenarzystę! Został nim Will Widger, więc chyba FOX wierzy w ten projekt.

  Z niecierpliwością będziemy czekać na dodatkowe wieści, a trochę więcej informacji znajdziecie w rozwinięciu newsa.

  Lumberjanes to gra słowna na podstawie angielskiego słowa oznaczającego drwala - lumberjack. Jack to imię męskie, tak jak Jane jest żeńskim. Czyli tytuł można więc luźno przetłumaczyć jako Drwalinki albo Drwalpanny.

  Wiele osób żądało, żeby komiks przerobić na kreskówkę w stylu Adventure Time czy Steven Universe, bo i humor i wygląd jest bardzo zbliżony do tych produkcji, ale chyba film live-action brzmi jeszcze lepiej, prawda? Czekamy teraz na obsadę. Będzie się działo!

  Źródło