Maisie Williams dementuje informację o dacie premiery ósmego sezonu "Gry o tron"

Zaledwie trzy dni temu pisaliśmy o potencjalnej dacie premiery ósmego sezonu "Gry o tron", który miałby zadebiutować w kwietniu 2019 roku. Informację miała podać w wywiadzie dla serwisu Metro, wcielająca się w postać Aryi Stark, Maisie Williams. Jak się jednak okazuje, prawda jest nieco inna.


Maisie Williams postanowiła zdementować na swoim Twitterze plotkę o kwietniowej premierze. Aktorka przyznała, że wspomniany fragment z wywiadu faktycznie jest jej wypowiedzią, jednak... sprzed kilku lat i w odniesieniu do obecnej sytuacji, nie jest prawdą. Błąd miał nastąpić z winy dziennikarza Metra, który chciał w ten sposób wywołać sztuczną sensację.

W całej tej sytuacji zastanawia jedna rzecz. Skoro wypowiedź pochodzi sprzed kilku lat, to dlaczego dotyczyła akurat ósmego sezonu? Być może w tej kwestii także doszło do manipulacji, a może jednak Williams zdała sobie sprawę z tego, że powiedziała za dużo i stacja HBO może wobec niej wyciągnąć konsekwencje. Nie da się ukryć, że ostatni sezon jest jedną z najpilniej strzeżonych tajemnic.

Niezależnie od tego, jak wygląda prawda, jedyne czego możemy być pewni, to rok 2019. Ten został oficjalnie potwierdzony przez HBO.