Mark Hamill zagra Vesemira? Jest na to szansa!

Marka Hamilla nie trzeba nikomu przedstawiać. Aktor znany najbardziej z roli Luke'a Skywalkera, a także dubbingowania postaci Jokera, wyraził zainteresowanie udziałem w realizowanym przez Netfliksa serialu.

Hamill chciałby wcielić się w Vesemira. Jest tylko jeden, drobny problem. Aktor przyznaje, że nie ma pojęcia kim jest ta postać.

Informacja taka pojawiła się na Twitterowym profilu showrunnerki serialu "Wiedźmin", czyli Lauren S. Hissrich. Fani zauważyli, że Mark Hamill świetnie nadawałby się do roli Vesemira. Aktor temat podłapał i oświadczył, że byłby zainteresowany udziałem w produkcji.


Nie jest to pierwsza sytuacja, w której pada podobna deklaracja. Kilka dni temu informowaliśmuy Was, że w podobny sposób narodził się pomysł jego udziału w trzeciej części "Strażników Galaktyki", na co bardzo optymistycznie zareagował James Gunn, a także sam aktor.

Czy angaż takiej gwiazdy do serialu Netfliksa jest w ogóle możliwy? Jak najbardziej. Wystarczy sobie tylko przypomnieć, że jeszcze niedawno mogliśmy obserwować aktora w roli Trickstera w serialu "Flash". Przez lata podkładał także głos pod najbardziej charakterystycznego przeciwnika Batmana, a trzeba zauważyć, że stawki za dubbing nie są zbyt wysokie nawet w USA. Gdy dodamy do tego optymizm samego Hamilla, możemy mieć nadzieję, że coś z jego udziału w serialu wyjdzie.

Jak tylko będziemy mieć nowe informacje, damy Wam znać. Chcielibyście ujrzeć Marka Hamilla w tej roli? Dajcie nam koniecznie znać w komentarzach!