Mark Ruffalo zdradził tytuł "Avengers 4"?

  Ostatnio po sieci krążyła teoria, jakoby najnowsza odsłona "Avengers" miała nosić podtytuł "Annihilation" ("Zagłada"). Mark Ruffalo pojawił się w programie Jimmy'ego Fallona, a jego słowa miały teoretycznie potwierdzać taką właśnie wersję. Okazuje się jednak, że aktor powiedział coś innego.

  Mark Ruffalo (Bruce Banner/Hulk) miał okazję niedawno wystąpić w programie "Jimmy Fallon Show". Aktor wypowiadał się na temat przyszłorocznej odsłony "Avengers" i prawdopodobnie zdradził w tym miejscu tytuł produkcji. Tak przynajmniej można sądzić po fakcie, że jego wypowiedź (na prośbę aktora) została ocenzurowana, a bracia Russo żartobliwie stwierdzili, że jest zwolniony.


  Fani rozpoczęli spekulacje, że faktycznie podtytuł "Annihilation" zostanie w tej produkcji wykorzystany. Świadczyć o tym miała cała wypowiedź aktora, w której to określenie padło także w innym miejscu. Jak się jednak okazuje, Ruffalo najprawdopodobniej powiedział coś zupełnie innego. Czy "Avengers 4" to tak naprawdę "The Last Avenger"?

  Jeden z fanów postanowił przyjrzeć się audycji nieco bardziej szczegółowo i za pomocą odpowiednich programów do obróbki dźwięku "usunął" cenzurę z nagrania. W tej sytuacji wyraźnie słychać, jak aktor wypowiada słowa "The Last Avenger".


  Oczywiście materiał ten niczego nie przesądza. Ruffalo mógł celowo rzucić takim określeniem, aby trochę namieszać przed oficjalnym ogłoszeniem podtytułu kontynuacji. To może nastąpić już wkrótce, gdyż twórcy zdradzili swego czasu, że nastąpi to dopiero po opublikowaniu pierwszej zapowiedzi "Kapitan Marvel", a ta miała już swoje miejsce. Z drugiej jednak strony nie sprecyzowano, jak wiele czasu będzie musiało jeszcze upłynąć.

  Z naszą teorią na temat potencjalnego tytułu "Avengers 4" możecie się zapoznać w tym miejscu.