Mechagodzilla pojawi się w filmie "Godzilla vs. Kong"?

    W zeszłym roku zaprezentowano zabawki mające promować długo oczekiwane widowisko, w którym Godzilla zmierzy się King Kongiem. Fani od razu dostrzegli, że jest wśród nich Mechagodzilla, której obecności w filmie nie potwierdzono. Wydaje się jednak, że pierwszy trailer może sugerować obecność stalowego giganta - no chyba, że twórcy postanowili nas trochę strollować.

    Spostrzegawczy fani dostrzegli w opublikowanym wczoraj pierwszym trailerze filmu "Godzilla vs. Kong" dwa ujęcia mogące świadczyć o obecności Mechagodzilli w filmie. W pierwszym dostrzeżono coś na kształt mechanicznej głowy potwora, na drugim natomiast widzimy Rena Serizawę (syn Ishirō Serizawy), który stoi na tle ekranu prezentującego systemy robota. Wspomniane kadry znajdziecie poniżej.

    Oczywiście powyższe kadry mogą być jedynie zręczną manipulacją, która ma nakierować widzów na mylny trop, ale z drugiej strony rozbudzanie nadziei na debiut Mechagodzilli przy jednoczesnym pominięciu tej bestii mogłoby się odbić sporym niezadowoleniem ze strony fanów.

    O tym, czy Mechagodzilla faktycznie pojawi się w filmie przekonamy się już w marcu.