Netlix planuje zakończyć "Stranger Things" na czwartym sezonie?

    "Stranger Things" to bez wątpienia jeden z najlepszych seriali wyprodukowanych przez Netfliksa. Produkcja zyskała ogromną sławę na całym świecie, a całkiem niedawno premierę miał jej trzeci sezon. Czy planowany czwarty okaże się ostatnim?

    Tajemnicą dla nikogo nie będzie, że wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Do tej pory wydawać by się jednak mogło, że Netflix ma dość konkretne plany na kontynuowanie swojego kultowego serialu. Bracia Duffer wielokrotnie podkreślali, że mają pomysł na jeszcze dwa sezony, a pojawiające się po premierze trzeciej serii informacje, jakoby produkcja miała zakończyć się na czwartym nie znalazły potwierdzenia. Serwis We Got This Covered, powołując się na własne źródła twierdzi jednak, że tak się faktycznie stanie i czwarty sezon będzie ostatnim.

    Redaktorzy serwisu dostali podobno informację, że serial faktycznie był planowany na pięć sezonów, jednak ostatecznie Netflix zdecydował się skrócić go do czterech. Nie podano przy tym żadnych powodów takiego stanu rzeczy, a jedynie spekulacje, że może to wynikać z powodu kwestii finansowych. Każda kolejna seria generowała coraz większe koszty, ostatnia zatem musi być jeszcze droższa by sprostać oczekiwaniom widzów, którzy zdążyli już przywyknąć do coraz bardziej dopracowanego pod względem efektów widowiska.

    Jak myślicie, taka decyzja wyszłaby produkcji na dobre czy raczej Netflix powinien iść za ciosem i nie ograniczać się tylko do jednego jeszcze sezonu?