Nowa teoria na temat obecności postaci Steve'a Trevora w kontynuacji Wonder Woman

Jak to możliwe, że postać, która zginęła przed siedemdziesięcioma laty powraca w kontynuacji filmu? Czy jest jedynie wspomnieniem? A może za wszystkim kryje się coś większego?

W sieci pojawiła się nowa teoria na temat obecności w filmie "Wonder Woman 1984" postaci Steve'a Trevora. Jak doskonale wiemy, bohater zginął w pierwszym filmie. Na jednym z opublikowanych zdjęć widać jednak wyraźnie, że w kontynuacji się pojawia i - co chyba jeszcze bardziej zaskakuje - wygląda jedynie nieco starzej, a przecież od jego śmierci minęło 70 lat. Fani od razu zaczęli zastanawiać się czy w produkcji zostanie ukazany wątek podróży w czasie. Niektórzy nawet brnęli w bardziej szalone spekulacje i głosili, że wszystko jest związane z efektem Flashpointu, który wymknął się spod kontroli i zaczął zaburzać rzeczywistość także wstecz. Najnowsza teoria jednak jest o wiele bardziej prawdopodobna i być może znajdzie potwierdzenie w filmie.

Kevin Smith, jeden ze scenarzystów komiksowego "Green Arrow", a także producent i aktor stwierdził, że wyjaśnienie tej zagadki może być o wiele prostsze, niż nam się wydaje. Jego zdaniem postać, którą widzimy na zdjęciu nie jest tak naprawdę Trevorem, a Marsjańskim Łowcą! DC miałoby właśnie w filmie o Wonder Woman wprowadzić tą ikoniczną postać do swojego filmowego uniwersum.

Marsjański Łowca, czyli J’onn J’onzz jest jedną z najsilniejszych postaci z uniwersum DC. Jest także jednym z siedmiu oryginalnych założycieli Ligi Sprawiedliwości. Jego postać zadebiutowała w 1955 roku za sprawą Josepha Samachsona i Joe Certa, którzy opublikowali jego historię w Detective Comics #225. Jedną z jego umiejętności była właśnie możliwość przemiany swojego ciała. Korzystał z niej aby móc się lepiej wtopić w tłum po tym, jak trafił z Marsa na Ziemię.

Podobną sytuację mogliśmy zaobserwować w serialu "Supergirl", gdzie bohater przybrał tożsamość dyrektora organizacji D.E.O. Hanka Henshawa. Czy to możliwe, że w filmie o Wonder Woman zobaczymy go w roli ukochanego głównej bohaterki. Jeżeli tak, to jak zareaguje na tę sytuację Diana?

Na odpowiedzi przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Z całą pewnością obecność Trevora zostanie w jakiś sposób wyjaśniona. Czy będzie to akurat wersja z Marsjańskim Łowcą? Przekonamy się w listopadzie przyszłego roku. Chyba, że pierwszy trailer widowiska zdradzi nam jakieś informacje na ten temat. Na niego jednak także przyjdzie nam trochę poczekać.

A Wy macie jakieś teorie na temat obecności bohatera w filmie? Dajcie nam znać w komentarzu.

Poniżej z kolei możecie zobaczyć nowe, oficjalne zdjęcie Diany, a także kilka nieoficjalnych z planu.