Nowe figurki z Aquamana zdradzają nam wygląd kombinezonu Black Manty?

W sieci pojawiły się zdjęcia figurek prezentujących głównych bohaterów widowiska o Aquamanie. Możemy na nich dostrzec przeciwnika naszego bohatera w kostiumie. Czy taki sam ujrzymy w filmie?

Mający mieć swoją premierę w grudniu tego roku "Aquaman" będzie prawdziwym sprawdzianem dla budowanego przez Warner Bros. i DC Comics uniwersum. Pierwszy trailer ujrzymy najprawdopodobniej w okolicach rozpoczęcia się San Diego Comic-Con, jednak już teraz możemy rzucić okiem na serię figurek, która pojawi się przy okazji debiutu filmu.

Opublikowane jakiś czas temu przez Entertainment Weekly zdjęcia pozwoliły nam lepiej przyjrzeć się hełmowi, jaki przywdzieje w filmie Black Manta. Teraz z kolei możemy poznać resztę stroju tej postaci. Wszystko za sprawą figurek, których zdjęcia zadebiutowały za pośrednictwem kanału DC Collectables na YouTube. Widzimy na nich głównego bohatera, w którego w widowisku wciela się Jason Momoa, jego ukochaną Merę (Amber Heard) i Black Mantę (Yahya Abdul-Mateen II). Ten ostatni ma na sobie kostium, który dość wiernie odwzorowuje to, co mieliśmy okazję widzieć w komiksach.

"Aquaman" zadebiutuje w kinach 19 grudnia 2018 roku. Obraz reżyseruje James Wan.