"Nowi Mutanci" jednak się pojawią! Nowy trailer w sieci!

    Pamiętacie jeszcze zapowiadane przez Foxa widowisko "Nowi Mutanci"? Film wielokrotnie miał przekładaną datę premiery i w końcu mało kto wierzył, że kiedykolwiek zadebiutuje w kinach. Twórcy postanowili jednak zaserwować nam nowy trailer i potwierdzić datę premiery!

    Mający mieć pierwotnie swoją premierę w 2017 roku film w końcu ma szansę pojawić się w kinach. Widowisko, które miało być luźno powiązanym spin-offem X-Menów borykało się jednak ze sporymi problemami i ciągłymi dokrętkami. W tej sytuacji coraz mniej osób wierzyło, że "Nowi Mutanci" kiedykolwiek ujrzą światło dzienne. Sytuacja dodatkowo skomplikowała się w momencie, gdy Disney stał się właścicielem aktywów Foxa. Simon Kinberg zapewniał co prawda, że ekranizacja nie jest zagrożona, ale jego słowa niewielu przekonały zwłaszcza, że o filmie w pewnym momencie zrobiło się naprawdę cicho. Nowy trailer stara się jednak pokazać, że twórcy nie próżnowali. Tylko czy produkcja ma jeszcze jakiekolwiek szanse na sukces?

    Data premiery filmu została wyznaczona na 3 kwietnia 2020 roku. W głównych rolach wystąpią: Maisie Williams (Rahne Sinclair / Wolfsbane), Anya Taylor-Joy (Illyana Rasputin / Magik), Charlie Heaton (Sam Guthrie / Cannonball), Alice Braga (Dr Cecilia Reyes), Happy Anderson (Wielebny Craig), Henry Zaga (Sunspot / Roberto da Costa), Blu Hunt (Danielle Moonstar / Mirage) i Thomas Kee (Thomas Guthrie). Reżyseruje Josh Boone.