Nowy, klimatyczny plakat drugiego sezonu Stranger Things!

    Do premiery drugiego sezonu "Stranger Things" zostało już niewiele czasu. Z tej okazji Netflix zaprezentował nowy plakat, który jednocześnie bardzo mocno nawiązuje do okolic premiery. Znajdziecie go poniżej.

    Akcja produkcji rozpocznie się w Halloween, rok po wydarzeniach z pierwszego sezonu. Will w dalszym ciągu ma wizje związane z innym światem ale nie potrafi zrozumieć, czy są prawdziwe, czy jedynie powstają w jego wyobraźni jako syndrom stresu pourazowego. Winona Ryder powróci do swojej roli i zacznie spotykać się ze swoim licealnym przyjacielem. Pragnie dobrego ojca dla swoich synów. Sytuacja ta nie do końca podoba się szeryfowi Hopperowi, który z kolei stara się aby informacje o tym, co się wydarzyło, nie dotarły do nieświadomych niczego osób. Pojawią się także nowi bohaterowie w szkole, Max i Billy. Ten pierwszy zaprzyjaźni się z Lucasem i Dustinem, drugi natomiast będzie dość nieprzyjemnym osobnikiem. Matt Duffer stwierdził, że tworząc postać, wzorowali się na czarnych charakterach Stephena Kinga..

    W głównych rolach powrócą: Millie Bobby Brown, Finn Wolfhard, Noah Schnapp, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, David Harbour i Winona Ryder.

    Premiera serialu nastąpi 27 października