Nowy teaser Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.

  Już niedługo premiera drugiego sezonu! Cieszycie się? Udało się wam zostać z serialem przez słąby początek? Teaserek zapowiada się ciekawie.

  Komentarze

  No Avatar
  Yarwen on śr., 09/17/2014 - 12:05

  Pożyjemy, zobaczymy. Chwilowo podchodzę do tego raczej sceptycznie zwłaszcza, że pierwszy teaser pierwszego sezonu sugerował zupełnie inny bieg serialu niż to, co dostaliśmy.

  No Avatar
  Jarvis on śr., 09/17/2014 - 13:12

  Zapewne, jak wielu innych, myślałeś, że w każdym odcinku pojawi się jakiś super hero? Trochę mnie to śmieszy, bo słyszałem oskarżenia, że powinien się pojawić Tony Stark, albo chociaż Thor, ale nikt nie zwraca uwagi, że w takiej sytuacji budżet musiałby być 10 razy większy. CIerpliwości, jeszcze pojawią się gwiazdy.

  No Avatar
  Yarwen on śr., 09/17/2014 - 13:23

  Nie, nie miałem tego na myśli. Spodziewałem się jednak ciekawej fabuły, mocno zwiazanej z filmami i trzymającej pewien poziom, a przede wszystkim, jakiś większych wzmianek o tym, że takie postaci, jak Tony Stark istnieją. Nie muszą się pokazywać, ale oglądając serial miałem wrażenie, że tę kswestię twórcy postanowili olać, przez co tak naprawdę jedynie Coulson i Fury sugerowali jakieś powiązania.

  No Avatar
  Jarvis on śr., 09/17/2014 - 13:36

  No ale przecież fabuła jest związana z filmami, o to właśnie chodzi w sezonie pierwszym. Jest projekt super żołnierza, jest ekstremis. Dzieje się naprawdę sporo w tematyce obcych, tesseraktu, czy też innych wątków dookoła produkcji. Nawet bogini z Asgardu się zjawia. Czego chciałbyś więcej od takiego serialu?

  Obrazek użytkownika Mongfind
  Mongfind on śr., 09/17/2014 - 21:45

  Tak po prawdzie, to pierwsze odcinki były słabe. W ogóle nie czuć pióra Whedona. No i zbyt szybko ten serial wypuszczono; gdyby zrobili to bliżej premiery Zimowego, byłoby mniej zapychaczy, a więcej treści. Drugi sezon, o ile znowu nie czekają na Avengersów, powinien trzymać poziom ostatnich odcinków pierwszego. A mainstreamowe postaci były napomykane w każdym odcinku prawie. I tak naprawdę to jedynie Czarna Wdowa i Hawkeye mieliby jakikolwiek powód, żeby się w tym serialu pojawić :-)