Nowy trailer Inhumans

Prosto z San Diego Comic-Con mamy dla Was nowy trailer serialu "Inhumans". Produkcja powstaje przy współpracy stacji ABC, wytwórni Marvel i sieci kin IMAX, w których będą emitowane pierwsze dwa odcinki. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem.

W wyniku zbrojnego przewrotu zostaje rozbita rodzina królewska. Jej członkowie zmuszeni są do ucieczki na Hawaje. Spotkanie z ludźmi zaowocuje szeregiem sytuacji, które ostatecznie doprowadzić mogą do ocalenia nie tylko ich, ale i całej Ziemi.

Dwa pierwsze odcinki zostaną wyemitowane na początku września na wielkich ekranach kinowych IMAX aż w 74 krajach. W sumie serial będzie się składał z ośmiu epizodów. Kinowa premiera pierwszego ma się odbyć 1 września 2017 roku. W telewizji zadebiutuje nieco później.

Tytułowi Inhumans to wynik eksperymentów, jakie w odległej przeszłości przeprowadzali na ludziach przedstawiciele kosmicznej rasy Kree. Ostatecznie zdecydowali się jednak porzucić swój projekt w obawie, że zbyt wysoko rozwinięta rasa zagrozi im samym. Genetycznie usprawnieni ludzie stworzyli swoją własną cywilizację i przez długi czas żyli w odosobnieniu od ludzkości. Rozwijali własną technologię i eksperymentowali z procesem Terrigenesis, który umożliwiał im zdobywanie nowych mocy. Przywódcą rasy jest Black Bolt.